Zakázkové rentgenování

Co je to zakázkové rentgenování

Zakázkové rentgenování je vhodná služba pro flexibilní řešení inspekce či selekce pomocí rentgenových přístrojů. Služba je vhodná jak pro společnosti vyrábějící prototypovou výrobu malých sérií, tak ji mohou využít společnosti, které vyrábí velké série.

Prokazování kvality je častý požadavek zákazníků. Díky naší službě archivace dat můžete zákazníkům i zpětně prokázat kvalitu konkrétního vyrobeného kusu. Snímky jsou jedinečně označeny výrobním číslem dílu (načteného pomocí QR nebo čárového kódu), takže se dají dohledat i několik let po nasnímání. Servery jsou zálohované, o data nikdy nepřijdete a kvalitu prokážete i při případných reklamacích.

Pro kontroly velkých sérií můžeme flexibilně dopravit inspekční rentgenový přístroj kamkoliv po ČR (po dohodě i do zahraničí) a společně s proškolenou obsluhou zajišťovat rentgenovou kontrolu a selekci i přímo ve společnosti. Menší série či jednorázové kontroly realizujeme zpravidla v naší laboratoři v Brně a Prosetíně.

Setkali jste se již někdy s potřebou využít zakázkové rentgenování? Ať už potřebujete jednorázově, krátkodobě nebo i dlouhodobě rentgenovat, jsme vhodný partner, který Vám zakázkově zrentgenuje prototyp i celou výrobu.

Jsme pro Vás tím správným partnerem

3
Typů přístrojů pro kontrolu.
39 +
Spokojených zákazníků.
5500 +
Zkontrolovaných kusů denně.
1 mil +
Doposud zkontrolovaných kusů.

Výhody kontroly

  • U nás nebo u Vás
    • Zašlete nám Vaše produkty pro 100% kontrolu kvality a nebo si pronajměte vlastní zařízení na sjednanou dobu v průběhu které zkontroluje Vaše produkty Váš nebo náš operátor. Jsme dále schopni zabezpečit pracovní sílu pro tento účel.
  • Identifikace a archivace
    • Díky čtečkám kódů (RFID, NFC, čárový, QR, DataMatrix a další) je systém schopen produkty jednoznačně identifikovat dle jejich výrobního čísla a přiřazovat k nim pořízené snímky z kontroly včetně vyhodnocení vad. Lze tak i při případných reklamacích zákazníka jednoznačně prokázat jakost produktů.
  • Inteligentní kontrola
    • Automatické ukládání, rozpoznávání produktů, inspekce i samotná selekce a archivace RTG snímků dělá ze SCIOX RoboX inteligentní systém kontroly pro výrobní společnosti z oblasti elektroniky, slévárenství, svařování nebo automotive. Inteligence ve výrobě napomáhá eliminaci lidského faktoru a přiblíží výrobu k plně digitalizované továrně v duchu Průmyslu 4.0.

Poptejte nás zcela zdarma!